Dla kogo?

Organizujemy szkolenia dla:

  • psychologów i osób, wykonujących zawody pokrewne (psychoterapeuta, pedagog pracujący z rodzicami), którzy wspierają rodziców w problemach wychowawczych z dziećmi. Ważne, by uczestnik miał już doświadczenie w pracy z rodzicami, z którym będzie mógł konfrontować treści warsztatów.
  • osób, które pracują w różnych obszarach pomocy dziecku i rodzicom: nauczycieli, trenerów, logopedów, pedagogów, neurologopedów, fizjoterapeutów, terapeutów integracji sensorycznej i innych), którzy chcą pogłębić wiedzę na temat rodzicielstwa bliskości, by korzystać z niej w swojej pracy.

Jeżeli:

  • zależy ci na rozwoju osobistym i szukasz wsparcia i konkretnych narzędzi, które pozwolą ci lepiej radzić sobie w sytuacji kontaktu z rodzinami,
  • chcesz wzbogacić swoją pracę o nową perspektywę jaką daje rodzicielstwo bliskości,

Robimy to szkolenie dla Ciebie.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych kursach, zapisz się na newsletter:

Administratorem Danych Osobowych przekazanych przez Ciebie przy zapisie na newsletter jest firma Educators Małgorzata Stańczyk, 01-909 Warszawa, ul. Sokratesa 13C lok. 28, NIP 526 276 10 33, REGON 362907840. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych są zawarte w polityce prywatności i obowiązku informacyjnym.  Jeżeli przetwarzamy dane na podstawie udzielonej zgody masz prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Zgoda może zostać cofnięta poprzez oświadczenie w wiadomości e-mail przesłane na adres: kontakt@gosiastanczyk.pl.