Rekomendacje

Opinie Absolwentów szkolenia, czyli kilka słów o owocach.

Udział w szkoleniu „Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów” był jedną z moich najlepszych
decyzji zawodowych. Był to dla mnie nie tylko czas zdobywania wiedzy, ale przede wszystkim
intensywnego rozwoju osobistego. Możliwość spotkania i kontaktu z grupą ludzi, którzy myślą i chcą
pracować podobnie, to jeden z najważniejszych aspektów tego doświadczenia. Mam w sobie dużo
wdzięczności dla Prowadzących za ich troskę o wszystkich uczestników, chęć dzielenia się wiedzą, ale
przede wszystkim za ich otwartość, która miała ogromne znaczenie dla atmosfery panującej w naszej
grupie.

Anita Janeczek-Romanowskapsycholog dziecięcyBliskie MiejsceWarszawa

Właśnie wróciłam z ostatniego zjazdu, kończącego Kurs Rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów.

Kiedy zapisywałam się na ten cykl spotkań wiedziałam, że pojadę do Warszawy po wiedzę, którą będę mogła wykorzystać w relacji z bliskimi i w pracy.

Nie przypuszczałam, że przejdę przez jeden z trudniejszych procesów rozwojowych w swoim życiu.

To było tak ważne i potrzebne doświadczenie, że to co teraz czuję to wdzięczność za to, że mogłam w tym być.

Nie było łatwo, bo mimo wielkich chęci przekraczania utartych schematów, ciągnęło mnie do tego co tradycyjne w postrzeganiu zasobów dziecka i dorosłego.

Jedno to chcieć, a drugie realizować.

Regularnie wychodziłam ze strefy komfortu i mierzyłam się ze sobą, z tym co widzę, czuję i potrzebuję.

Każdy uczestnik tego szkolenia był jedyny w swoim rodzaju i niezastąpiony.
Bogactwo naszej grupy tkwiło w różnorodności.

To był ważny czas, również ze względu na relacje rodzinne.

Mam to niebywałe szczęście, że rodzina mojego męża to ludzie szczodrzy, życzliwi i gościnni. Zgodzili się przyjąć mnie pod swój dach w trakcie zjazdów.

Chwile, które spędziłam w ich towarzystwie wiele powiedziały mi o tym za czym tęsknie, co jest dla mnie ważne i do czego dążę.

Jestem szczęśliwa, że po długiej przerwie potrafiłam na nowo dać sobie przestrzeń do rozwoju, do tańca nad ranem, oglądania filmów do późnej nocy, słuchania i mówienia z bliskimi, współprzeżywania i świętowania z tymi, których cenię, rozpadania się i budowania siebie na nowo.

Znów JESTEM

Aleksandra Peterman-SzlagaAntropolog kultury, TrenerŁódź

Udział w szkoleniu Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów był dla mnie cennym doświadczeniem. Czuję się bogatsza o nowe spojrzenie na siebie, dziecko, rodzica. Zdobyłam wiele narzędzi, które wykorzystuję w swojej codziennej pracy oraz wiedzę. Agnieszka z Małgosią stworzyły niesamowitą atmosferę sprzyjającą nauce oraz wymianie myśli i doświadczeń.

Ewelina Majk-HycnarpsychologOstrołęka

Szkolenie to bardzo miłe 3 weekendy – świetne towarzystwo, świetne jedzenie i świetna lokalizacja – dojazd ze Śląska – 3 godziny, ale też dużo ciężkiej, lecz owocnej pracy! Przyjaźnie i znajomości, które wyniosłam z tych spotkań, są nie do przecenienia! Spotkania w naszej grupie bardzo usystematyzowały moją wiedzę z zakresu poradnictwa. Wiem, jak pracować z rodzicami, jak określać ich potrzeby i jak szukać rozwiązań najlepszych dla nich i ich dzieci. Materiały i wiedzę ze szkolenia na pewno wykorzystam w swojej pracy nie tylko jako specjalista z zakresu poradnictwa, ale także w pracy jako właścicielka firmy zupełnie niezwiązanej z psychologią. Życzyłabym sobie, aby wszyscy psychologowie pracujący z rodzicami i dziećmi znali RB, a dowiedzieć się, jak to robić, nie można od nikogo innego niż Agnieszki Stein, która tę wiedzę wykłada w bardzo przejrzysty sposób.

Magdalena KulawikBytom

Szkolenie dało mi ogrom wiedzy. To co mi bardzo odpowiadało, to sposób widzenia człowieka, z całą złożonością jego natury. A także bardzo otwarte podejście to tego, co pomaga, że sposobów na to może być naprawdę wiele. Super jest dla mnie, że po zakończonych zjazdach nadal mogę korzystać zw wsparcia i mam kontakt z profesjonalistami. Z organizacyjnych spraw koniecznie muszę wspomnieć o jedzeniu!  Które było przepyszne i do tego w dużych ilościach 🙂 Poczułam się bardzo zadbana.

Anna CzereszewskapsychologRawa Mazowiecka

Dziękuję za ten niezwykły czas. Wiedza i praktyka Agnieszki, umiejętność jej przekazywania i klimat bezpieczeństwa, swobody i akceptacji nie do ocenienia.
Organizacja i ciepło Gosi oraz pyszności Basi cudownie uzupełniały całość spotkania.

Anna Cichońpsycholog, psychoterapeutaKraków

Szkolenie Gosi i Agnieszki można jeść łyżkami – i dosłownie, i w przenośniJ. Po dawce energii dla ducha, dla kontemplacji, dla zamieszania w głowie, która jest bazą do przemyśleń, jest też zastrzyk dla ciała – niesamowite jedzenie. Dla mnie ważne były treści dotyczące emocji oraz potrzeb. Szczególnie cenna była wymiana z Innymi – wymiana myśli, doświadczeń, pespektyw. Dziękuję Wam Wszystkim.

Agnieszka Lorek-GroniewskapsychologWarszawa

W bezpiecznej przestrzeni, przy wsparciu Agnieszki, Gosi oraz reszty uczestników, mogłam wzmocnić się jako mama i psycholog, za co jestem niezwykle wdzięczna.

Słowa, które według mnie najtrafniej opisują szkolenie to: wiedza, refleksja, wymiana doświadczeń.

Milena PacudapsychologBliskie MiejsceWarszawa