Szkolenia 2018

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych kursach, zapisz się na newsletter:

Administratorem Danych Osobowych przekazanych przez Ciebie przy zapisie na newsletter jest firma Educators Małgorzata Stańczyk, 01-909 Warszawa, ul. Sokratesa 13C lok. 28, NIP 526 276 10 33, REGON 362907840. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych są zawarte w polityce prywatności i obowiązku informacyjnym.  Jeżeli przetwarzamy dane na podstawie udzielonej zgody masz prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Zgoda może zostać cofnięta poprzez oświadczenie w wiadomości e-mail przesłane na adres: kontakt@gosiastanczyk.pl.

Szkolenia podstawowe (3 zjazdy dwudniowe):

Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów Edycja XI (wrzesień-grudzień 2018) 

Szkolenie skierowane do osób, które pracują w obszarze pomocy psychologicznej. Rekrutacja zakończona.
Szczegółowe informacje.

Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów Edycja XII (październik-grudzień 2018)

Szkolenie skierowane jest do osób, które pracują w różnych obszarach pomocy dziecku i rodzicom.
Dla specjalistów, pracujących z dziećmi i rodzicami (nauczycieli, trenerów, logopedów, pedagogów, neurologopedów, fizjoterapeutów, terapeutów integracji sensorycznej i innych), którzy chcą pogłębić wiedzę na temat rodzicielstwa bliskości, by korzystać z niej w swojej pracy.
Szczegółowe informacje.  Rekrutacja zakończona.

Wspólnoty wspierające rozwój  – Edycja III – szkolenie dla profesjonalistów

Szkolenie skierowane jest do osób, które pracują lub chcą rozwijać się w obszarze edukacji. Zapraszamy  nauczycieli szkół i przedszkoli, mentorów szkół wolnościowych, specjalistów, którzy chcą opiekować się homeschoolersami i rodziców dzieci w edukacji domowej, dla osób, które chcą tworzyć wolnościowe szkoły a także tych, którzy chcą zmieniać edukację systemową, tradycyjną i dopiero rozważają pracę, jako nauczyciele czy mentorzy.

Szczegółowe informacje. Rekrutacja zakończona.

Szkolenia tematyczne:

Komunikacja – sztuka porozumiewania się – szkolenie dla profesjonalistów

Nawet posiadając specjalistyczną wiedzę o emocjach, potrzebach, o procesie uczenia się i  rozwoju, potrzebujemy konkretnych narzędzi do rozwiązywania trudnych sytuacji z innymi ludźmi. Dialog jest narzędziem, które pozwala nam wziąć obie strony pod uwagę, porozumieć się, pozostać w kontakcie, nawet kiedy się różnimy. Im bardziej potrafimy z tego korzystać, tym większą szansę mamy na budowanie wspierających relacji z innymi.
Szczegóły i zapisy. Rekrutacja zakończona.

Seksualność dzieci i młodzieży – szkolenie dla profesjonalistów – Edycja V

Szkolenie adresowane do profesjonalistów, którzy pracują w obszarze wsparcia rodziców i dzieci.
Szczegóły i zapisy. Rekrutacja zakończona.

Nastolatki – szkolenie dla profesjonalistów

Szkolenie adresujemy do specjalistów, którzy pracują z nastolatkami, z rodzicami nastolatków, a także wspierają nauczycieli. Także dla osób pracujących w edukacji: pedagogów, psychologów szkolnych, wychowawców, nauczycieli, ktore chca lepiej rozumiec nastolatki i miec narzedzia do budowania z nimi relacji.

Szkolenia drugiego stopnia (3 zjazdy dwudniowe):

RB PRO DLA TRENERÓW – Szkolenie drugiego stopnia [LISTA REZERWOWA]

Szkolenie jest naszą propozycją dla tych Uczestniczek i Uczestników, którzy chcą się dalej rozwijać w nurcie rodzicielstwa bliskości, w bezpiecznej grupie specjalistów. Odpowiadając na potrzeby zgłaszane przez Absolwentów, chcemy nadać szkoleniu wymiar praktyczny.
Szczegółowe informacje i zapisy. Rekrutacja zakończona.

 

Archiwum szkoleń.